Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Як правильно користуватися автоматичною пральною машиною?

Як правильно користуватися автоматичною пральною машиною?

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Більшість господинь говорять фрази типу “Я 10 років користуюся машиною, Ви думаєте, я не знаю, як нею користуватися?” Але 90% все-таки не знають, як правильно експлуатувати пральну машину. Нижче ми викладемо ряд основних правил по правильному використанню пральної машинки.

1. Пральну машину потрібно правильно встановити.

Машина повинна стояти на рівному і не слизькому місці. Не перевалюватися з ноги на ногу, бажано встановити під неї гумовий килимок або антивібраційні ніжки. Це Ви могли прочитати в інструкції по експлуатації, але зараз ми додамо, те чого там немає.

– Машину бажано встановити трохи з нахилом на “спину”, тобто назад. Не великий нахил дасть можливість швидше йти воді з миючим засобом з порошкоприймача. При виконанні цієї рекомендації, Ви уникнете в процесі експлуатації можливі протікання з дозатора, порошкоприймача.

2. Завантажуйте машину щільно.

Якщо Ваша машина розрахована на:

  • 3.5 кг білизни, завантажуйте в неї не менше 2-3 кг сухої білизни
  • 5 кг білизни, завантажуйте в неї не менше 3-4 кг сухої білизни
  • 6 кг білизни, завантажуйте в неї не менше 4-4.5 кг сухої білизни
  • 7 і більше кг потрібно завантажувати не менше 5-6 кг!

Багато хто може сказати, що це дурниця і не важливо. Але, порушення цих рекомендацій, тягне за собою появу фізичного явища дисбалансу. І станеться це тільки на віджиманні. Прання в 99% проходить без проблем, а от в кінці можуть початися проблеми. Сильне биття, рухається по ванній, стукає, шумить – все це призводить до того, що рветься приводний ремінь, розбивається підшипниковий вузол, ламаються пружини і амортизатори, лопаються хрестовини і опори. І це далеко не весь список того, що може статися.

3. Білизну потрібно укладати правильно.

Від того як господиня вкладає білизну в машину, залежить якість прання. Речі потрібно завантажувати поштучно і в розправленому вигляді. Не складати їх в чотири п’ять разів, не брати з кошика купу і так її і вкладати в неї. Якщо не дотримуватися даної рекомендації, то Ви можете зіткнутися з тим, що описано в пункті 2. даної статті.

Так само, не варто прати тільки махрові речі. Їх потрібно прати з іншими бавовняними тканинами, щоб врівноважити всю систему.

4. Кількість прального порошку або будь-якого іншого засобу.

На упаковках пишуть в якості рекомендацій кількість засобу, який потрібно покласти для прання. Але ця кількість в рази може бути більшою, ніж дійсно потрібно сипати або лити, і так, запам’ятовуйте. На щільно завантажену машину, розраховану на 5 кг сухої білизни, потрібно сипати 60-80 грам прального порошку, НЕ БІЛЬШЕ!! З рідкими засобами, які йдуть на розлив, потрібно так само бути уважними. Зазвичай потрібно лити трохи, більше половини зазначеної порції. Велика кількість засобу викликає велике утворення піни. Мало того, Ваша білизна не відпирається, коли Ви бачите в машині піну. Білизна крутитися фактично в повітрі і вода не проникає через тканину. На полосканні, машина не може виполоскати білизну від миючого засобу, саме тому на темних речах бувають білі розводи. Так само, Ви ходите і спите в цьому, дихайте надлишками хімії, що може вплинути на здоров’я.

Якщо дотримуватися цих рекомендацій, то Ви продовжите життя своєї помічниці, зможете економити на кількості миючих засобів та піклується про своє здоров’я. Користуйтеся технікою правильно і вона прослужить Вам довше. Але якщо машинка зламалася – ми ремонтуємо поломки пральних машин будь-якої складності!

Як правильно користуватися автоматичною пральною машиною? обновлено: 26 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96