Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Відремонтувати пральну машину самому, без вкладень!

Відремонтувати пральну машину самому, без вкладень!

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Часто, люди можуть приблизно визначити проблему зі своєю пральною машиною, але вони можуть бачити в 95% лише наслідок або результат, не знаючи про причини цієї проблеми. Починаючи обдзвонювати всілякі телефони, в спробах дізнатися, скільки буде коштувати заміна того або іншого елемента, не підозрюючи, що самі створюють собі проблему, так як в дійсності проблема, зовсім в іншому і потрапивши на нечесних майстрів, Вам можуть поміняти зовсім не те, що потрібно, а те що Ви просили по телефону. Нижче ми опишемо ряд проблем, які не вимагають роботи фахівців і заміни запчастин. Ваша машина:

  • довго пере, не гріє воду
  • погано зливає
  • сильно стукає
  • погано відпирає
  • тече

всі ці проблеми, можуть свідчити про те, що потрібно міняти якісь елементи або проводити ремонтні роботи. Але насправді, часто ці проблеми можуть бути зовсім не пов’язані з поломками. Наприклад, машина довго пере або не гріє воду і Ви прочитавши пару статей в інтернеті, вирішили, що зламався ТЕН. Але насправді, проблема може бути в тому, що машина не належним чином підключена, і через це вона не гріє воду або довго пере, таке може трапиться, навіть через тривалий термін її експлуатації.

Погано зливає. Насос, засмічення або ще інші поломки, саме це можна знайти в мережі, але забита каналізація або велика кількість піни в машині, можуть давати той же ефект, а винна в цьому зовсім не машина.

Сильно стукає, 70% заяв про цей дефект пов’язано, з некоректним використанням пральної машини, а саме неправильна експлуатація або дисбаланс, який також може бути викликаний з тієї ж причини.

Погано відпирає або тече, 80% цих проблем пов’язані з неякісним миючим засобом або надмірним його використанням. Рясна кількість піни, не пере Вашу білизну, також викликає течі і створює проблеми зі зливом води, так як пральна машина не зливає піну, а зливає воду.

У наших статтях, Ви можете знайти, те як потрібно правильно класти білизну, скільки потрібно сипати або лити миючого засобу, в яких пропорціях і як прати Ваші речі. Можна знайти, рекомендації по правильній установці і експлуатації Вашої помічниці, а також в яких випадках потрібно негайно звертатися в кваліфіковані майстерні по ремонту пральних машин, а не намагатися самому вирішити проблему. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що найближчим часом, пральна машинка буде працювати як нова.

Відремонтувати пральну машину самому, без вкладень! обновлено: 26 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96