Ремонт стиральных машин

Терміновий ремонт пральних машин на дому в Києві

sh6hrhr6hr
Виклик майстра і діагностика пральної машини за несправності – БЕЗКОШТОВНО** у разі проведення ремонтних робіт нашим фахівцем, Ви оплачуєте тільки вартість послуг. Якщо Ви відмовляєтеся від проведення ремонту, або пральна машина не підлягає ремонту, то в цьому випадку оплачується виклик і діагностика.

Дзвоніть прямо зараз

(044) 332 32 11

(067) 508 00 96

(073) 508 00 96

(095) 802 91 93

Ми працюємо на ринку побутових послуг понад 25 років, з 9.00 до 18.00 шість днів в тиждень, оперативність – це наш коник. Наш профіль – це ремонт пральних машин, досвід і професіоналізм нашої майстерні по ремонту пралок дозволяє надавати якісний сервіс в найкоротші терміни. Наша майстерня надає весь спектр послуг з ремонту пральних машин у Києві (капітальні ремонти) і сміливо можна сказати, що наші фахівці роблять те, що не можуть інші – це обумовлено нашим великим досвідом і матеріально-технічною базою.

До Вас виїжджає автомобіль з запасними частинами до пральної машини і з усім інструментом, для того що б зробити ремонт оперативно, за один приїзд. Наші майстри використовують тільки оригінальні запчастини, виробництва Італії. Після всіх робіт, здійснюється перевірка в присутності замовника і при необхідності надається консультація. На роботи, які тягнуть за собою заміну технічних елементів, запасних частин, дається гарантія від 3 до 12 місяців.

Плюси виклику майстра по ремонту пралок:

  • Приїзд в точно обумовлений час;
  • Дзвонимо перед виїздом до Вас;
  • Гарантія на виконані роботи та запасні частини;
  • Ми виписуємо квитанцію на виконані роботи;
  • Приїзд зі всіма запасними частинами до Вас, що дозволяє провести ремонт за один раз;
  • Ремонт пральної машини вдома – не потрібно транспортувати пральну машину через все місто.
Найменування робіт Ціни
1 Виклик і діагностика (при відмові від ремонту) 150/200 грн
2 Підключення пральної машини 350 грн
3 Чистка АСМ професійним засобом 60 грн
4 Механічна чистка фільтр/патрубки/шланги Від 250 грн
5 Заміна пресостата Від 150 грн
6 Заміна електромагнітної блокування Від 170 грн
7 Заміна ручки люка Від 150 грн
8 Заміна клапана затоки води Від 150 грн
9 Заміна фільтра повного зливу Від 100 грн
10 Ремонт плат управління Від 600 грн
11 Заміна підшипників барабана Від 900 грн
12 Заміна пружин бака Від 250 грн
13 Заміна приводного ременя Від 250 грн
14 Заміна шланга затоки води Від 100 грн
15 Повна консультація на дому у замовника Безкоштовно
Ця таблиця наведена в ознайомлювальних цілях. Без урахування вартості запасних частин, вироблення вузлів, а також марки і моделі техніки. Точну вартість зможе сказати майстер оглянувши техніку (безкоштовна діагностика при умові ремонту).

Найдорожчий одиночний ремонт як мінімум в 12-15 разів дешевше придбання нової, бюджетної машини!

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в якості одержуваної послуги, що дозволить уникнути покупки нової пральної машини. Ми робимо ремонт пралок на дому. Ніколи не пропадаем, знаходимося більше 20 років на одному місці, наші телефони, завжди готові прийняти Ваш дзвінок і допомогти у вирішенні проблеми.

Вам потрібен терміновий ремонт пральної машини в Києві? Для нас всі Ваші заявки про неполадки є терміновими, ми працюємо день у день. Для виклику майстра по ремонту пральних машин Київ, Вам потрібно лише набрати один з номерів, а далі ми все зробимо за Вас. Пам’ятайте, що скупий платить двічі, будьте пильні з вибором, не попадайтеся на вудку непрофесіоналів, це тягне за собою додаткові витрати. Якщо Вам потрібен ремонт пралок, телефонуйте прямо зараз і періть вже сьогодні!

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з рекомендаціями щодо правильної експлуатації та профілактики, які допоможуть уникнути ремонту пралок на дому в Києві.

Терміновий ремонт пральних машин на дому в Києві обновлено: Серпень 17, 2019 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин