Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Наслідки неправильної експлуатації або як прати правильно частина №1.

Наслідки неправильної експлуатації або як прати правильно частина №1.

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Частина №1

Часто до нас звертаються з наслідками не коректної або неправильної експлуатації автоматичної пральної машини і проблеми ці досить часті і ідентичні, саме тому ми поділимося з Вами цією інформацією, для того, що б Ви могли цього уникнути.

У цій статті, ми розглянемо варіант пов’язаний з засміченнями зливу, які відбуваються з вини власників пральних машин.

Найчастіша проблема яка трапляється з вини господарів це засмічення зливної системи. Чого тільки ми не діставали з патрубків, насоса або бака. Починаючи від монет з кишень закінчуючи ключами від квартир або дорогоцінними прикрасами. І так по порядку.

Засмічення трапляються, коли люди закладають речі в пральну машину не перевіряючи кишені в штанах, джинсах, халатах і інші речі в яких вони присутні. Просто склавши речі в машинку, можна виявити, що Ви випрали паспорт або не малу суму грошей, або знайти при ремонті машини загублений раніше ланцюжок з дорогоцінними каменями. Щоб уникнути таких не приємних речей, які до всього ще ламають пральну машину, потрібно всього на всього виконувати одну обов’язкову дію, це перевіряти кишені перед пранням.

Так само, часто при пранні штор, не знімають гачки на яких вони висять, і останні опиняються в насосі і клинять його. Наслідком такого попадання, може стати повний вихід з ладу зливної помпи.

Прання килимків на гумовій основі, це 100% квиток в майстерню по ремонту. Внутрішня частина килимка при низькій температурі і при активації барабана, відшаровується і повністю забиває гідросистему, після чого, часто доводиться повністю розбирати гідросистему і проводити повну чистку, що виливається в копієчку для власників.

Відірвані ґудзики і замки. Якщо Ви бачите на своєму одязі, що якийсь із предметів фурнітури бовтається і скоро може обірватися. То зробіть це самі перед тим як прати цю річ. При пранні ймовірність того, що погано прикріплена фурнітура відірветься дуже велика. Подальший її шлях буде в сторону фільтра повного зливу, а далі в сам насос. Що приводить до його зупинки і відповідно до зупинки пральної машини з водою.

Під кінець, розповімо про поодинокі випадки, але все ж вони мають місце бути. Господарське мило і пральна машина, не друзі. Якщо Ви хочете випрати речі в пралці за допомогою натертого на тертці господарського мила, будьте готові до того, що мило при нагріванні розтане і повністю заб’є всі шланги, патрубки зливної системи, а ймовірність того, що воно вимиється, майже дорівнює нулю. Мало того, при полосканні холодною водою, мило охолоне і затвердіє у всіх місцях куди воно потрапило. Наслідки мало приємні, часто це повне розбирання і механічне чищення всієї гідросистеми.

У підсумку ми маємо, те, що не правильне використання машини, шкодить як їй так і Вам. Сподіваємося, що вище перераховані приклади і рекомендації, допоможуть уникнути зайвих витрат на ремонт пральної машини. У наступній частині цієї статті ми детально розповімо про те, що таке дисбаланс, з чим його їдять і до чого призводить систематично не правильна експлуатація з даною проблемою.

Наслідки неправильної експлуатації або як прати правильно частина №1. обновлено: 26 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96