Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Наслідки неправильної експлуатації або як прати правильно частина №2

Наслідки неправильної експлуатації або як прати правильно частина №2

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

У цій статті ми постараємося Вам розповісти, що таке дисбаланс в пральній машині і чим загрожує його систематична поява в майбутньому і в момент його появи.

Дисбаланс – це фізичне явище, пов’язане з нерівномірним розподілом ваги по колу, в нашому випадку барабана пральної машини. Відбувається зазвичай він, внаслідок неправильної експлуатації машинки, а саме закладки білизни. Коли Ви мало або в складеному вигляді закладаєте білизну Ви провокуєте пралку на утворення дисбалансу.

Як проявляється дисбаланс?

Сильне биття на віджиманні і полосканні, сильний шум, вібрації, зміщення пральної машини з місця, стукіт і удари, все це його прояв. Але ось до чого це все може призвести, хтось з Вас вже міг дізнатися на собі, а хтось може тільки почати дізнаватися про це зі статті. Порвані приводні ремені, обірвані джгути електросхем, зламані кріплення, обірвані пружини і зламані амортизатори бака, хрестовини барабана, що лопнули і багато іншого і найцікавіше, що будь-яка з цих проблем може трапитися з Вами навіть при одноразовому дисбалансі. І якщо заміна ременя, це відноситься до недорогих ремонтів, то все інше виллється в чималу суму. Але це ще не все. При систематичній появі дисбалансу, завчасно виходить з ладу підшипниковий вузол, заміна якого пов’язана з повним розбиранням пральної машини і є капітальним ремонтом.

Внаслідок зміщення машинки з місця, бували випадки коли рвалися шланги затоку води і відбувалося затоплення сусідів. У людей, які ставлять пралку на піднесення, падали машини і розбивали люк і електроніку, в таких випадках, часто ремонту машина вже не підлягає або він не доцільний з фінансової сторони.

Тепер про хороше, а саме як уникнути дисбалансу і зберегти ресурс своєї помічниці і Ваші гроші. Найпростіше і найголовніше, правильно завантажувати пральну машину. Машина повинна бути майже повністю завантажена білизною. Його потрібно укладати в бак поштучно і кожну річ в розправленому вигляді. Якщо Ви перете постільну білизну, при наявності блискавок і застібок на підковдрах і наволочках їх потрібно закривати. Це допоможе уникнути потрапляння інших речей всередину і утворення великого мішка. Також дуже важливо, такі габаритні речі закладати у розкладеному вигляді, у всю довжину.

При пранні махрових халатів, рушників, простирадл і будь-яких інших виробів, потрібно укладати 1 кг махрової тканини і 2 кг бавовняної. Це дасть можливість врівноважити систему, так як махрові речі вбирають набагато більше води і стають в рази важчими від інших тканин. Якщо ж прати тільки махрові речі і в малій кількості, то ймовірність появи дисбалансу дуже висока.

Категорично заборонено прати подушки і небажано прати великі пледи, покривала або кросівки. Останні при віджиманні часто відбивають ребра активації в барабані і можуть розбити скло люка.

Всі рекомендації які були вище викладені, можуть допомогти Вам зберегти гроші на ремонт пральної машини в разі застосування їх в побуті. Всі наслідки які описані, не вигадані і дійсно можуть виникнути при появі дисбалансу. Користуйтеся пральною машиною правильно і вона відплатить Вам довгою і безвідмовною службою.

Наслідки неправильної експлуатації або як прати правильно частина №2 обновлено: 26 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96