Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Як збільшити термін служби машини?

Як збільшити термін служби машини?

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Скільки в середньому повинна працювати, без поломок, автоматична пральна машина? Раніше термін служби основних вузлів був розрахований на 12-15 років, трохи пізніше цей термін скоротився на 8-10 років, чим далі, тим ці терміни стають менше і менше 5-7 і з кожним роком цифри все менше і менше.

Как увеличить срок службы машины?

Що ж робити, щоб пральна машина працювала довше без поломок?

Можна почати з самого простого, при покупці пральної машини, викликати майстра на установку, або зробити це саму, але попередньо добре вивчивши інструкцію і правила установки даної техніки. Наприклад, кінець зливного шланга повинен бути на рівні не менше 50 см і не більше 90 см від підлоги, задні ніжки пральної машини повинні бути повністю вкручені, а передні навпаки викручені більше, щоб зробити не великий завал на задню частину машини. Обов’язково потрібно зняти всі транспортувальні кріплення. Намагайтеся не ставити машину на кухні, в ніші в коморах і інших. У комплекті йде стандартний шланг, врахуйте це при установці, якщо до крана подачі води більше 1.5 метра, потрібно купити довший шланг і з запасом. Встановіть пральну машину на гумовий килимок. Після всього виконаного, можна вважати, що перший крок, до довговічної роботи Ви зробили.

Как увеличить срок службы машины?

Скільки білизни можна прати?

Кількість білизни зазначеної в кг, на які розрахована Ваша пральна машина, є сухими, тобто, якщо Ваша машина розрахована на 5 кг, то це вага без води на які вона розрахована. Завантажувати машину потрібно мінімум 3-4 кг сухої білизни, більше ніж можна Ви не вкладете в неї, а ось мала кількість білизни, призведе до дисбалансу на віджиманні, що в свою чергу призводить до розбиття підшипників барабана, деформації приводного ременя, обриву його, а так само інших наслідків. Крім правильного завантаження по вазі, потрібно правильно закладати білизну в автоматичну пральну машину, перевіряйте кишені, перед тим як закладати речі в прання, виймайте з них все що там може лежати. Правильно – це в довжину, не згорнуте в кілька разів, а ніби ви закладаєте канат в барабан. Якщо Ви перете постільну білизну, застібайте наволочки і підковдри, що б під час прання, решта білизна не забивалася і не утворювала мішки, які так само призводять до дисбалансу.

Как увеличить срок службы машины?

Скільки порошку кидати на прання?

Не захоплюйтеся пральними порошками і гелями, піни в машині майже не повинно бути, на повне 5-яти кг прання, використовуйте 60-80 грам прального порошку. Якщо Ви користуєтеся дитячими порошками, використовуйте в два рази менше, так як вони утворюють велику піну, що в свою чергу може призвести до збою програми пральної машини, неякісного полоскання і прання. Так само наслідками того, що Ви кинули багато порошку або гелю, на темних речах можуть залишитися білі розводи, на білому Ви їх не побачите, але Ви ходите в цьому і дихайте хімічними елементами.

Після прання потрібно протерти сухою ганчіркою, гумовий манжет люка, дозатор прального порошку, а так же вимкнути пральну машину з розетки і перекрити на неї подачу холодної води. Після цього, при можливості відкрийте люк або двері пральної машини і дозатор, для того що б в той час коли, Ви не користуєтеся ними, там була вентиляція повітря. Так само потрібно систематично використовувати професійні засоби, для чищення пральних машин, від накипу, які будуть підтримувати, її в хорошому стані, що в свою чергу відобразиться на довговічності служби всіх складових.

Як збільшити термін служби машини? обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96