Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Пральна машина не виполіскує білизну

Пральна машина не виполіскує білизну

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Якщо після прання, Ви бачили на своїх темних речах або постільній білизні, білі смуги, розводи, шматочки не вимитого порошку або іншого миючого засобу, значить машина не зуміла зробити якісне полоскання.

В основному причини цього, не якісний порошок або занадто концентровані будь-які інші миючі засоби або використання їх більше норми. Установка програми додаткового полоскання, може не виправити ситуацію, а швидше за все зі стовідсотковою гарантією пральна машина не зможе вимити весь миючий засіб з білизни, так як при кожному заливі води на полоскання, засіб пінитися і білизна не виполіскується, а по суті переться в холодній воді.

Навіть якщо розглянути варіант, того, що все таки додаткове полоскання Вам допомогло, то врахуйте той факт, що машина витрачає більше води, більше електроенергії і більше коштів йде на зайвий миючий засіб, якого можна було насипати менше, так як позитивного результату від більшої кількості не спостерігається.

Білі смуги на постільній білизні, це порошок і хімія в якій Ви і Ваші близькі спите. На темних Речах – це зовні не красиво, вимагає додаткового часу, щоб позбутися від них, а не рідко це додаткове завантаження пральної машини, на прання і полоскання. Користуйтеся технікою розумно і вона прослужить Вам довше. Побачите, що пачки порошку, може вистачити не на два тижні, а на місяць і більше. Запахи порошку в білизні, можуть викликати алергію, але це вже зовсім інша історія.

Якщо Вам потрібний ремонт пральної машини, телефонуйте нам, ми допоможемо!

Пральна машина не виполіскує білизну обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96