Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Пральний порошок, гель для прання, капсули та інше

Пральний порошок, гель для прання, капсули та інше

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Якщо Ви подумали, що ця стаття про те, яким засобом краще користуватися для прання своєї білизни, то це не так. Але ми рекомендуємо затриматися і прочитати, так як в цій статті піде мова, про те, скільки потрібно засипати або заливати миючого засобу, чим погана велика кількість порошку і гелю, що може трапиться якщо буде багато піни та інше.

Найчастіше господині думають, що якщо насипати більше порошку або гелю, то білизна з 100% гарантією відпирається краще, але все з точністю навпаки. Чим більше Ви засинаєте миючого засобу, тим гірше білизна відпирається. Вода перетворюється в піну і білизна бовтається в повітрі, а не переться у воді, яка повинна проходити через тканини Ваших речей і вимивати з них бруд. Тепер більш детально, що може статися якщо кількість порошку вище норми.

  1. Білизна не відпирається як повинна, якщо в машині Ви бачите багато піни.
  2. Велика кількість піни може привести до протікання, піна може вийти через верх і залити електроніку.
  3. Ваша білизна не обполіскується достатньо навіть при додаткових полосканнях і на темних речах залишаються білі розводи.
  4. Надмірний запах порошку на білизні, може викликати алергію.
  5. Систематична перевитрата миючих засобів.

На упаковках пральних порошків Вам пишуть кількість засобу, який виробник хоче, щоб Ви використовували. Особливо це стосується гелевих засобів. Гель, засоби для чорної або білої білизни дуже концентровані, якщо лити, то кількість яка зазначена на пачках, може виникати перераховані вище проблеми. За умови, що Вам попалася пачка якісного миючого засобу, на завантаження в 5 кг сухої білизни вистачає 60-80 грам сухого порошку. Що стосується рідких засобів, потрібно використовувати в два рази менше від тієї норми, яку заявляє виробник. Нагадаємо, виробники зацікавлені, в тому, щоб люди купували порошки частіше. Дитячі пральні порошки, часто викликають велике піноутворення, тому, їх кількість потрібно контролювати більше і однозначно не перевищувати норму. Використовувати тільки засоби, для автоматичних пральних машин, порошки для ручного прання категорично заборонені для використання в машинах.

Використання великої кількості порошку, гелю і інших засобів, не тільки негативно позначається на Ваших витратах, якості прання і працездатності пральних машин, а й може вплинути на здоров’я. Використовуйте миючі засоби розумно.

Пральний порошок, гель для прання, капсули та інше обновлено: 26 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96