Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Нюанси установки і підключення пральної машини

Нюанси установки і підключення пральної машини

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Підключення автоматичної пральної машини вимагає заздалегідь проведених підготовчих робіт, а саме сантехнічних. До приходу фахівця по пральним машинам, повинен бути зроблений вивід для подачі води, на пральну машину, а також точка зливу. Почнемо якраз зі зливу.

Майстри сантехніки, часто навіть не знають, що за правилами підключення пральних машин кінець зливного шланга, повинен знаходитися на рівні не менше 60 см і не більше 90 см від підлоги. Тобто, сантехнік повинен зробити Вам вівід під злив машини на зазначеному рівні, ці ж цифри написані в паспорті по експлуатації машини. До установки крана подачі води, особливих вимог немає, але він повинен бути в доступному для Вас місці, так як за правилами, його потрібно перекривати після кожного використання, а саме після кожного прання.

Встановлення пральної машини. Машину потрібно встановлювати на рівній, неслизькій поверхні, бажано не ставити машини в ніші, кладовки і комори звідки її буде проблемно дістати. Часто люди ставлять машину між умивальником і душовою або чимсь, іншим, що доводиться переносити її через верх, для установки. Здається, що поставили і все, але коли приходить час її ремонту, а статися це може в будь-який момент, можуть виникнуть проблеми і додаткові витрати. Якщо все ж, Ви ставите машину в ніші, то купіть додаткові шланги подачі і зливу води, для того, щоб можна було в будь-який момент витягнути пральну машину, не відключаючи її від систем.

При установці, потрібно обов’язково зняти транспортувальні кріплення і перевірити чи немає прихованих кріплень. Потім, встановіть машину на підлозі, так щоб вона не хиталася, бажано встановити її на гумовий килимок, якщо є рівень, скористайтеся ним. Передні регулюючі ніжки, повинні бути трохи більші ніж задні, для того щоб створити маленький нахил назад. Ні в якому разі не ставте машинку на п’єдестал або будь-яке інше піднесення, так як досить часто, бувають випадки коли вони звідти падають, а наслідки дуже сумні можуть бути.

У нашому сервісі, Ви можете замовити установку і підключення пральної машини, з нами Ви можете бути впевнені в тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.

Нюанси установки і підключення пральної машини обновлено: 26 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96