Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Чи варто ремонтувати пральну машину?

Чи варто ремонтувати пральну машину?

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Кожен із споживачів, що стикається з ремонтом своєї автоматичної пральної машини, задається одвічним питанням «Бути чи не бути» ремонту, чи варто ремонтувати пральну машину? Однозначно можна сказати, що 90% всіх ремонтів пральних машин Ардо, або інших виробників, в рази дешевше покупки нової машини. Більшість пральних машин куплених в період з 1999 по 2007 роки, є більш якісною технікою, ніж та, яка продається зараз на ринках.

Та техніка, що вироблялася ще раніше, тобто до 1999 року, ще більш якісна, але вона морально і технічно застаріла, тому, ми не враховуємо її, хоча у багатьох людей така техніка все ще працює і радує своєю безвідмовністю і не примхливістю. Так ось, пральна машина придбана Вами до 2007 року, в залежності від виробника і моделі, як правило придатна до ремонту, мало того, термін служби всіх елементів розрахований на 8-10 років.

Тобто, відпрацювавши в середньому свій термін служби, та чи інша деталь або механізм, замінюється або ремонтується і Ваша пральна машина працює далі. Так може відбуватися, до тих пір, поки техніка не застаріє морально або не згниє корпус. Що стосовно моральної старості, то можете не переживати, краще нові пральні машини, прати не стали, так як технологія прання доведена до досконалості ще в 2000 роках, а нова техніка не завжди краща за стару і далі ми розповімо чому.

Слід враховувати деякі фактори, а саме величезна кількість дешевої техніки заполонила наші магазини і торгові майданчики. Зараз без особливих проблем можна купити пральну машину на будь-яку кишеню, будь то у Вас 2,000 гривень на покупку машини або 20,000 гривень. Однак багато хто забуває, що дешеве не може бути хорошим, і купують ті самі ультра бюджетні варіанти пральних машин, які рясніють на кожному рекламному проспекті або інтернеті. Що ж ви отримуєте купуючи дешеву техніку? Всі ми любимо смачно поїсти. У продуктових магазинах ми так само можемо часто зустріти дорогі продукти, дешеві і середньої вартості.

Ми розуміємо, що якість дешевих продуктів, як правило, залишає бажати кращого, якщо не сказати гірше. Будучи обізнаними, про це, ми намагаємося уникати покупки таких продуктів, якщо у нас є можливість. Виробники автоматичних пральних машин використовують ту ж техніку. В дешеві автоматичні пральні машини, встановлюються не якісні, що не підлягають ремонту, не потужні і відповідно не довговічні матеріали. Тобто, купуючи дешеву пральну машину, Ви повинні розуміти, що при активній експлуатації, тобто прання, а це 3 прання в тиждень/12 прань в місяць, термін її служби може не дотягнути і до 5 років, а з першими проблемами і поломками , Ви швидше за все зіткнетеся, як тільки закінчиться рік гарантії який дає Вам виробник. Купуючи сьогодні дорогу машину, Ви переплачуєте за якість, а так само за те, що вона буде працювати довгий час без поломок. Але такі пральні машини, в прайсах продажів, стартують від 4,500 гривень і доходять до 40,000 гривень.

З усього вище перерахованого, враховуючи, що якість пральних машин, які зараз працюють у Вас вдома, або потребують ремонту, перевершує в рази за якістю, як мінімум 70% пральних машин, які зараз продаються на ринку, а вартість більш-менш якісної машини , починається від 3,500 гривень і вище. Виходить, що навіть найдорожчий і складний ремонт Вашої пральної машини, буде як мінімум в 4 рази дешевше, ніж купувати нову, не такої якості, складнішу і дорожчу в ремонті і найголовніше, часто вже не придатну до ремонту пральну машину.

За середньо статистичними поломками, ремонт Вашої машини обійдеться, як мінімум в 8-10 разів дешевше, від вартості нової автоматичної пральної машини. Так само не мало важливо хто і якими матеріально технічними засобами робить ремонт. У нашій майстерні працюють фахівці з 20 літніми стажем і величезним досвідом роботи, які використовують тільки оригінальні запасні частини, а в сукупності цих факторів, можна сміливо сказати, що після заміни або ремонту тієї чи іншої деталі, особливо після заміни, вона прослужить ще стільки ж, скільки прослужила минула!

Наша майстерня надасть якісний сервіс у Вас вдома, в найкоротші терміни зробить якісний ремонт Вашої пральної машини, залишить документ про те, що була зроблена та чи інша робота, дасть гарантію на виконану роботу і не пропаде, так як більше 25 років знаходиться за одною адресою, на одних телефонах. Наше завдання допомогти Вам в ремонті пральної машини, а так як ми працюємо за гроші, ми зробимо це максимально професійно, якісно і швидко. Про нас Ви можете дізнатися більше в розділі ремонт пральних машин.

Чи варто ремонтувати пральну машину? обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96