Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин Philco (Філко)

Ремонт пральних машин Philco (Філко)

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Терміновий ремонт пральної машини Philco на дому

Італійські пральки Philco – це стильний дизайн в поєднанні з високими технічними характеристиками. Весь модельний ряд з міцними баками з нержавіючої сталі. Панель управління проста і зручна, вибирати потрібний режим прання дуже просто навіть дитині. Несправності можуть бути різного характеру. Людський фактор і жорсткість води дуже впливають на роботу побутової техніки.

Які поломки італійських пральних машинок можуть бути?

Коли Вам пора звернутися в сервіс b-60?

  • Не зливається вода. 80% випадків – це засмічена зливна система, наносні фільтри. Але також може ремонт пральних машин Philco фахівцем визначить, що саме, через помилки модулів управління може не зливатися вода.
  • Не заливається вода в барабан через засмічення заливного клапана.
  • Через несправність двигуна або селектора пралка може не віджимати білизну. Також погіршення або повна відсутність віджиму проявляється через зношування підшипників.
  • Не гріється вода через проблеми з ТЕНом, несправністю температурного датчика або апарату команд.
  • Якщо барабан не крутиться, це свідчення розриву приводного ременя або обриву ланцюга живлення мотора. Також може бути причиною несправність мотора, але це трапляється рідко.
  • Шум і гул з’являється при зносі підшипників, сальників або якщо пошкодилися амортизатори. Майстер b-60 зробить ремонт пральної машини Філко акуратно і недорого. Для лагодження використовуються виключно фірмові запчастини.
  • Через розрив манжети люка або зливного шланга пралка може підтікати.
Ремонт пральних машин Philco (Філко) обновлено: 27 Квітня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин