Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин Gorenje (Гореньє)

Ремонт пральних машин Gorenje (Гореньє)

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Ремонт пральних машин Gorenje

Сучасні пралки Gorenje дозволяють економічно витрачати воду та електроенергію, і навіть пральний порошок. Вони є зразком елегантності і стилю. Високоякісні і довговічні, але все таки ламаються. Чому? Жорстка вода з водопровідної системи, неправильна експлуатація, часті вимкнення з розетки, коли машинка все ще пере і багато іншого. Все це дуже часто призводить до поломок.

Чому не працює? Ми полагодимо!

Не вмикається пралка? Якщо з розеткою все нормально, Вам потрібно звернутися в сервіс b-60, наш фахівець проведе вдома ремонт пральних машин Гореньє. А якщо при віджиманні з’являється сильна вібрація, шум і гул?

  • Це відбувається тому, що в барабан потрапили сторонні предмети.
  • Або підшипники стерлися.
  • Проблеми з амортизаторами.

Чому не зливається вода або, навпаки, не заливається для прання? В чому причина?

  • Можливо, був засмічений зливний шланг.
  • Також можуть бути неполадки із зливною помпою.

Якщо Ви зайшли в ванну або на кухню, де стоїть пралка і виявили воду на підлозі, це може свідчити про те, що обірвався зливний шланг або зламався насос.

Ремонт пральної машини Gorenje потрібно починати відразу ж, як тільки виявилися якісь неполадки. Якщо закрити на це очі, цілком ймовірно, що пралка зовсім не включатиметься і Вам доведеться купувати нову. Однак якщо вона таки не вмикається, при проведенні діагностики наш майстер скаже, в чому причина. Не включатися агрегат може через неполадки в електросхемі. Телефонуйте прямо зараз і користуйтеся технікою із задоволенням!

Ремонт пральних машин Gorenje (Гореньє) обновлено: 27 Квітня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин