Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин EuroNova

Ремонт пральних машин EuroNova

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Ремонт пральної машини ЕвроНова

Пральні машинки EuroNova ламаються дуже рідко, якщо експлуатація належна. Агрегати розраховані на тривалий термін служби, і можуть експлуатуватися до 20 років. Запчастини і всі складові виробів міцні і надійні, але і вони можуть зламатися.

В основному через неправильне використання трапляються казуси. Але усувати їх досить просто, якщо є потрібні деталі і досвід. Майстер по ремонту пральних машин EuroNova сервісу b-60 усуває неполадки на дому в будь-якому районі Києва. З собою на виклик наш фахівець бере все потрібне для діагностики обладнання та запчастини, тільки оригінальні. Тому лагодження будь-якої складності в 90% випадків здійснюється на першому ж виклику.

Які поломки виникають?

При використанні пральних машин можуть з’являтися різні неполадки. І ремонт пральних машин EuroNova необхідний тоді, коли Ви помітили наступні проблеми:

  • не відбувається нагрівання води (проблема з нагрівальними елементами);
  • якщо не барабан не прокручується, то швидше за все, обірвався ремінь барабанного приводу;
  • при потьоках з-під машинки води потрібно ремонтувати люк, замінювати зливний шланг або це протікання насоса;
  • якщо під час роботи Ви чуєте сильний гул або шум, можливо в барабан потрапили сторонні предмети, або зносилися амортизатори, підшипники;
  • коли засмічується шланг вода не набирається або, навпаки, не зливається, проте така проблема може свідчити і про несправності зливної помпи або фільтра клапана затоку води;
  • зовсім не вмикається пральна машина (це відбувається через збій в електросхемі, поломки електроблока, якщо не працює кнопка включення можливо обірваний кабель живлення).
Ремонт пральних машин EuroNova обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин