Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Не вмикається пральна машина

Не вмикається пральна машина

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Що робити, коли не вмикається пральна машина?

Зібрали білизну для прання, але як на зло не вмикається пралка? Яка причина? Що робити? Однак не варто панікувати, адже з будь-якими неполадками впораються досвідчені майстри сервісу b-60. Наші фахівці здійснюють діагностику та ремонт побутової техніки на дому. Вам потрібно тільки оформити заявку у нас на сайті або по телефону, і майстер приїде в будь-який зручний для Вас час.

Машина абсолютно не вмикається?

Техніка абсолютно не вмикається – найчастіше це означає, що при натисканні кнопки живлення, на панелі управління немає індикації. В такому випадку в першу чергу варто перевірити, чи включений шнур живлення в розетку. У розетці може бути просто недостатньо потужності. Щоб це перевірити Увімкніть інший прилад. Якщо Ви використовуєте подовжувач, візьміть інший і перевірте, несправність може бути саме в ньому.

Ви все перевірили, але машина все одно не вмикається? Може бути внутрішня поломка. І найпоширеніші причини того, що пральна машина не вмикається:

  • несправна сама кнопка «Пуск»
  • поломка фільтра перешкод, який відфільтровує радіочастотні перешкоди, що з’являються під час роботи машини;
  • обриви електросхем;
  • несправність пристрою блокування люка;
  • поломка командоапарата або електронного модуля.

Для усунення подібних несправностей необхідно викликати майстра по ремонту.

Пральна машина включилася, але не працює?

Часто бувають ситуації, коли пральна машина вмикається але не працює, тобто програма не починається. Такі випадки, як правило, вимагають втручання майстра. Однак і Ви самостійно можете спробувати виправити ситуацію:

  • Перевірте, чи правильно Ви встановили програму.
  • Якщо Ви правильно встановили програму, можливо не повністю закритий люк. Можливо він несправний, тоді це паралізує роботу машини.
  • Якщо після включення чутний слабкий гул, перевірте чи є вода. Може бути кран подачі води до пральної машини перекритий або в будинку зовсім немає водопостачання на даний момент.

Жоден з перерахованих вище способів не допоміг? Телефонуйте і наш майстер усуне будь-які неполадки!

Не вмикається пральна машина обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96