Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Пральна машина не гріє воду

Пральна машина не гріє воду

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Що робити якщо пральна машина не нагріває воду?

Щоб прання була якісним, всі плями від речей відіпралися потрібна не тільки побутова хімія. Якість і температура води також впливають на прання. Пральна машинка самостійно нагріває воду до потрібної температури. Бувають випадки, коли пральна машина не гріє воду або нагріває, але дуже слабо. Це дуже позначається на тому, яку в результаті Ви отримаєте білизну.

Чому пральна машина не гріє воду?

Якщо ТЕН погано нагріває воду під час прання це помітно практично відразу ж. Просто прикладіть долоню до закритого люка. Якщо вода не стала теплішою після завантаження машинки, варто розглянути різні варіанти поломки.

У різних моделей пральних машин різні реакції на недостатній підігрів води. Деякі моделі зупиняють процес прання, видають помилку, а простіші модифікації продовжують прати в холодній воді.

Причин неполадок існує безліч:

  • Якщо неправильно підключити пральну машинку, то може виникнути проблема неконтрольованого відведення стічної води.
  • У разі якщо була обрана невірна програма для прання. Вся справа в тому, що в деяких моделях пральних машин кнопки або ручки вибору програми і температури розташовані окремо, тому можна переплутати при включенні.
  • Поломка ТЕНа. Найбільш частою причиною того, що не нагрівається вода в пральній машині є перегорання електрообігрівача. Тому то вода може і не нагріватися. В середньому пральки комплектуються заводськими нагрівачами, які служать від 3 до 5 років.
  • Несправність датчика контролю температури води. Залежно від моделі агрегату термостат може розташовуватися всередині нагрівального елементу або на поверхні бака. Це пристрій, який контролює температуру води, коли необхідно її нагріти термостат подає сигнал на модуль управління.
  • Вихід з ладу програматора трапляється в разі, якщо з’являються мікротріщини або погіршуються контакти на платі або на стиках.
Пральна машина не гріє воду обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96