Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Не крутиться барабан пральної машини

Не крутиться барабан пральної машини

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Не обертається барабан пральної машини?

Ви завантажили білизну для прання і програма стартувала. Але через деякий час, Ви помітили, що не крутиться барабан пральної машини. Опинитися в такій ситуації можуть і власники старих, і нових машин (Індезіт, Ардо, Wirlpool – абсолютно будь-які). Чому і що робити з цією проблемою?

Можливо причина не в поломці, а в перевантаженні. Ви завантажили занадто багато білизни в барабан, вище допустимої норми. І так як більшість сучасних моделей оснащені захистом від перевантаження, то барабан просто не крутиться. В такому випадку, Вам потрібно зупинити програму і вивантажити зайве.

Ви можете прокрутити барабан машинки рукою?

Якщо Ви все зробили, але все одно в пральній машині не крутиться барабан, спробуйте прокрутити його рукою. Якщо обертається, то, цілком імовірно, що вона зламалася. Можливі такі несправності:

  • Порваний ремінь рухового приводу. У такому випадку його потрібно замінити. Однак ремінь електродвигуна міг просто зісковзнути. Необхідно зняти задню кришку і подивитися на ремінь. Він просто злетів? Одягніть його. Якщо ремінь пошкодився, потрібно замінити на новий.
  • Поломка програмного модуля. Агрегат просто не отримує сигнал про необхідність прокрутки барабана. У такому випадку необхідно звернутися до майстрів сервісу b-60.
  • Щітки електродвигуна згоріли. Це недорога деталь, тому заміна дешева.
  • При несправності самого двигуна барабан також може не крутиться. Це може бути коротке замикання, обрив і ін. І без спеціального інструменту з ремонтом не впоратися.

Що якщо заклинило барабан?

Бувають і ситуації, коли барабан заклинило. Чому не крутиться барабан в пральній машині в такому випадку?

Злетів ремінь.

Всередину потрапив сторонній предмет. Зніміть задню кришку і подивіться уважно, чи немає якихось предметів між баком і барабаном.

Ще одна причина, чому пральна машина не крутить барабан з білизною – це стирання підшипника. На цю деталь може потрапляти вода, що призводить до корозії і подальшого руйнування.

Якщо у Вас не вийшло самостійно усунути проблему, телефонуйте в наш сервіс. Досвідчений майстер проведе діагностику і ремонт побутової техніки на дому.

Не крутиться барабан пральної машини обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96