Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Як усунути вібрацію пральної машини

Як усунути вібрацію пральної машини

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Як прибрати вібрацію пральної машини?

Чому пральна машина починає стрибати по кімнаті? Це ознака сильної вібрації, яка сигналізує про неполадки. Якщо вчасно не усунути вібрацію, то Ви ризикуєте втратити пральну машину остаточно без технічного обслуговування.

Залежно від того, коли з’являється вібрація пральної машини необхідно здійснити ряд дій для її усунення.

Пружини

Якщо Ви купили машину китайського виробництва і буквально через кілька місяців вона почала стрибати, слід звернути увагу на пружини, що утримують бак. Пружини швидко зношуються, тому їх потрібно замінити. Якщо Ви володієте потрібними навичками, це просте завдання, якщо ж ні, звернути в сервіс b-60.

Амортизатори

Амортизатори і демпфери також зношуються, і в результаті техніка «скаче». Під час роботи бак тримається на амортизаторах, що приглушує шум і вібрацію. Але з часом вони зношуються, як і будь-які інші деталі.

Противага

Під час роботи, особливо в режимі віджимання, вібрація гаситься противагою. Це пластиковий блок, який прикручений до корпусу.

Чому з’являється шум?

  • пошкодження блоку;
  • розбовталися кріплення;
  • противага прийшла в непридатність.

Якщо блок було пошкоджено або повністю зносився, його слід замінити. Якщо розбовталися кріплення – затягнути їх тугіше.

Заміна підшипників

Якщо техніка скаче під час віджиму, велика ймовірність, що справа в підшипниках. Під час подачі води на них потрапляє вода, що призводить до корозії. Звідси і шум. Як усунути вібрацію пральної машини в такому випадку? Змінити підшипники самостійно у Вас не вийде. Ви можете в будь-який час звернутися в наш сервісний центр b-60. Майстер приїде в обумовлений час і швидко проведе діагностику, ремонт на дому.

Як усунути вібрацію пральної машини обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96