Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин Siltal (Сітал)

Ремонт пральних машин Siltal (Сітал)

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Потрібен ремонт пральних машин Siltal?

У модельний ряд Siltal входять і вузькі і повноцінні пральні машинки. Компанія пропонує продукцію, яка має відмінну якість і доступну ціну. В основному це вузькі пральки, які зручно ставити в невеликих ванних. На даний момент на заводах компанії виробляється продукція інших брендів.

А самі пральки Сілтал мають наступні плюси:

  • термін служби від 10 років;
  • відмінна якість;
  • потрібні запчастини завжди є в наявності.

Що робити при поломці пральної машинки?

Незважаючи на це, може знадобитися ремонт пральної машини Siltal. Практично всім вузьким моделям, в тому числі і Сілтал, властива проблема з ременями приводу. Ремені протираються за рахунок того, що постійно труться об стінку корпуса. А потім і рвуться.

Якщо мотор вийшов з ладу, барабан не прокручується або з’явилися будь-які інші неполадки, фахівці сервісу b-60 здійснять ремонт пральних машин Сілтал на дому в будь-якому з районів Києва.

Найчастіше несправності пов’язані з неакуратною експлуатацією люка, сильною завантаженістю барабана білизною. Якщо Ви не перевіряєте кишені речей перед завантаженням, варто очікувати, що в барабані будуть накопичуватися сторонні предмети. Це призводить до виникнення шуму, гулу і вібрації, пралка може скакати по ванній кімнаті, заважати і Вам, і сусідам.

Іноді зустрічаються збої в роботі стабілізатора, насоса зливу, фільтра і патрубків. Замінити ремінь, що обірвався, полагодити або змінити мотор якомога швидше може наш майстер. Самостійно не рекомендується займатися ремонтом.

Ремонт пральних машин Siltal (Сітал) обновлено: 27 Квітня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин