Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин ATLANT (Атлант)

Ремонт пральних машин ATLANT (Атлант)

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Ремонт та діагностика пральних машин Атлант будь-якої складності

На пральні машинки Атлант виробник дає гарантію 3 роки. Якщо використовувати техніку акуратно, витрушувати сміття з кишень, не вимикати різко з розетки, то можна на кілька років і продовжити термін служби агрегату. Так як людська неакуратність є найчастішою причиною того, що потрібен ремонт Атлант пралок, краще користуватися акуратніше. Якщо за своїми діями стежити можна, то від зносу деталей застрахуватися не можна. Це природне явище для будь-якої побутової техніки.

Характерні несправності пральних машин Атлант

Характерні несправності пральної машини Атлант, з якими доводиться стикатися її власникам:

  • сильний гул під час віджиму свідчить про стирання підшипників;
  • зупинка програми з повним барабаном води є результатом несправності насоса зливу;
  • коли машина перестає нагрівати воду, значить, що нагрівальний елемент перегорів;
  • барабан не обертається (це результат зносу щіток двигуна).

Вібрація і гул може виникати не тільки у машинок, які вже кілька років використовуються, але і у щойно куплених. Для транспортування барабан кріпиться, щоб при трясці не пошкодити. І якщо кріплення були зняті після установки, то це призводить до вібрації і «стрибків» пральки по ванній. Гул можуть створювати і сторонні предмети всередині барабана, які вдаряються об метал. Якщо Ви зайшли в ванну або на кухню, де стоїть агрегат, і побачили під ним калюжку, можливо порвався зливний шланг або манжети люка. Вода просочується через розгерметизацію.

Якщо потрібен якісний і швидкий ремонт пральної машини Атлант на дому, телефонуйте в сервіс b-60. Майстер приїде в будь-який район Києва!

Ремонт пральних машин ATLANT (Атлант) обновлено: 23 Листопада, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин