Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин Beko (Беко)

Ремонт пральних машин Beko (Беко)

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Оперативний ремонт пральних машин Beko на дому

Без пральної машинки сучасна людина не може обійтися. Якщо у Вас вдома стоїть пральна машина Beko – це вдалий вибір. Турецька компанія є своєрідним аналогом німецького виробника Бош, але рівень цін значно нижче. Це побутова техніка економ-класу. Однак і вона при належному догляді може прослужити вірну та тривалу службу.

Що може зламатися?

Так як сама техніка недорога, то і ремонт та діагностика пральних машин Веко обійдеться в невелику суму. Найчастіше при використанні власники стикаються з 2 проблемами:

  • Машинка просто не вмикається. Це може бути результатом несправності панелі управління. Так як панель управління є складним електромеханізмом, то його роботу може ускладнювати потрапляюча вода або скачки напруги.
  • Веко не нагріває воду, тоді, можливо, нагрівальний елемент вийшов з ладу. Причиною тому часто служить жорстка вода, яка утворює на нагрівальних елементах товстий шар накипу, а отже, і весь процес нагріву безрезультатний. При скачках напруги ТЕН може зовсім згоріти.

Також зустрічаються і проблеми зі зливом (машинка не зливає воду), несправності датчиків температури або рівня води. Щоб впоратися з будь-якою проблемою, звертайтеся в сервіс b-60. Наші фахівці здійснюють ремонт пральної машини Beko на дому (Київ) в короткі терміни.

Сервіс b-60: швидко і якісно відремонтуємо Вашу Веко!

Потрібен ремонт пральних машин Беко терміново? Сервіс b-60 – кращий вибір. Чому?

  • Більше 25 років досвіду роботи. Ми бачили найрізноманітніші поломки, будь-яких моделей пральних машин.
  • Оперативно. Вам потрібно лише подзвонити і узгодити час приходу майстра.
  • Безкоштовна діагностика.
  • У процесі ремонту використовуються оригінальні комплектуючі.

Наш майстер зробить все в найкращому вигляді, Ваша пральна машинка буде як новенька!

Ремонт пральних машин Beko (Беко) обновлено: 22 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин