Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Ремонт побутової техніки

Ремонт побутової техніки

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Ремонт побутової техніки в Києві на дому

Сучасне життя не можливе без побутової техніки. Вона полегшує життя, робить його більш комфортним. Завдяки холодильникам можна зберігати продукти протягом тривалого часу, вони залишаються свіжими і смачними. Пральні машини забезпечують чистоту і акуратність одягу. Плити, кондиціонери, мікрохвильові печі, тостери, чайники і багато іншого економить час, який люди витрачають на побутові завдання. І сьогодні побутові прилади здаються буденними.

Майстри сервісу b-60 полагодять будь-які поломки

Однак техніка не вічна. Настає день, коли потрібен ремонт побутової техніки. Барабан пральної машини перестає крутитися, вода не зливається, холодильник не вмикається, морозильна камера впевнено нарощує «шубу», витікає фреон і т. д. У чому криється причина неполадки? У барабані застряг сторонній предмет, а холодильник стоїть на сонці? Можливо. Але найчастіше неполадка криється в системі. І без ретельної діагностики ефективний ремонт пральних машин та холодильників неможливий.

Якщо у Вас є необхідний досвід і обладнання, то це посильні проблеми. Але в іншому випадку, потрібно звертатися в сервісний центр. У більшості випадків, як на зло, техніка ламається по закінченню гарантійного терміну, тому претензій виробникові не пред’явити. Везти великогабаритну техніку в майстерню теж накладно. Фахівці сервісу b-60 з колосальним досвідом за плечима і першокласної технічною базою зроблять ремонт побутової техніки на дому в будь-якому районі Києва. Ви викликаєте майстра по телефону, а він приїжджає за вказаною адресою у зручний для Вас час, проводить діагностику і лагодження. У 90% випадків ремонт холодильників і пральних машин здійснюється на першому виклику.

Якщо Ваша пралка протікає, не вмикається, стрибає, шумить, не крутить барабан, та й з холодильником щось не так – дзвоніть і ми виправимо будь-які неполадки!

Ремонт побутової техніки обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96