Ремонт стиральных машин » Діагностика пральної машини

Діагностика пральної машини

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Діагностика пральних машин майстрами b-60 на дому швидко і точно

Будь-яка пральна машина, навіть найдорожча, може зламатися. Вся техніка має свій «термін придатності», і в середньому це 5 років. При акуратній експлуатації ця цифра може досягати і 10 – 15 років. Однак, рано чи пізно деталі зносяться. Сильний шум під час роботи, заїдання барабана, вібрація та інші ознаки того, що техніка не працює належним чином – це привід для ремонту.

Самі нічого не знайшли? Телефонуйте і наш майстер виявить будь-які неполадки!

Скільки буде коштувати ремонт? Адже іноді машина може просто не підлягати ремонту. Чим раніше буде проведена діагностика пральної машини, тим більша ймовірність успішного ремонту. Щоб уникнути «ланцюгових реакцій» Ви можете самостійно оглянути свою техніку і якщо причина незначна, то і усунути її можете самі.

Якщо нова машина гуде, огляньте її, можливо не були зняті транспортні фіксатори, всередину барабана могло щось потрапити (монети, ключі, ґудзики і т. д.). Якщо Ваш огляд не виявив ніяких відхилень, то майстер з діагностики пралок сервісу b-60 швидко приїде і проведе ретельний огляд техніки, перевірить систему. Не потрібно транспортувати таку велику машинку в сервіс, наш фахівець приїде в будь-який зручний час до Вас!

Діагностика пральної машини обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин