Ремонт стиральных машин » Підключення пральної машини

Підключення пральної машини

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Сантехнік по підключення та встановленню пральної машини фахівцями!

Нову техніку в будинку необхідно підключити. І головне – зробити це правильно. Встановлювати пральну машинку необхідно на рівну поверхню, щоб уникнути появи сильних вібрацій, а отже і шуму, під час роботи. Сильні вібрації зменшують тривалість експлуатації та просто заподіюють дискомфорт, сильний шум дратує і власників, і сусідів.

Як підключити пральну машину?

Підключення пральної машини – швидке, але трудомістке завдання. Для роботи пральки необхідно дві головні умови:

  • підведення води;
  • злив.

Для традиційних машин необхідно забезпечити підведення холодної води, для агрегатів повітряно-бульбашкового типу гарячої. Це здійснюється за допомогою шлангів, які врізаються в труби на кухні або у ванній. Місце під пральну машину потрібно виділяти ще при заміні або монтажі трубопроводу.

Найпростіший і безкоштовний спосіб організації зливу – це встановлення виливу зливного шланга в ванну або раковину. Однак через це на сантехніці утворюється наліт. Найкраще підключати злив через сифон до каналізації.

Також важливо забезпечити підключення пральних машин до електричної мережі. Якщо Ви купили машину автомат, то рекомендується встановити у ванній або на кухні, в залежності від того, де саме вона стоїть, окрему розетку. Бажано проводити лінію заземлену від щитка. Для цього Вам потрібна допомога електрика.

Встановлення пральних машин майстрами сервісу b-60 обійдеться в невелику суму. Досвідчені професіонали швидко і ретельно проведуть роботи. Телефонуйте або пишіть прямо зараз! Майстер приїде в будь-який зручний для Вас час!

Підключення пральної машини обновлено: 18 Серпня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин