Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Заміна підшипників пральних машин

Заміна підшипників пральних машин

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Ремонт пральних машин: заміна підшипників

Щоб пральна машинка нормально працювала необхідна злагоджена робота всіх компонентів. Якщо під час прання пралка шумить, гуде, скріпить або стукає, цілком ймовірно, що підшипник зносився. Згодом шуми можуть тільки збільшуватися. Підшипник може не тільки загудіти, а й просто розсипатися, тоді стукіт переросте в жахливий гуркіт, а це буде заважати не тільки Вам, але і сусідам.

Чому зношується підшипник? Що робити з цим?

Заміна підшипника в пралці може знадобитися в наступних випадках:

  • попадання води призводить до корозії, що тільки псує цей елемент;
  • природне стирання підшипників відбувається після тривалої експлуатації машинки (5 – 7 років).

Самому міняти цю деталь дуже проблематично і довго. Для цього потрібно практично повністю розбирати пралку. Потрібно мати під рукою викрутки з різними насадками, плоскогубці, тупе зубило, гумовий і звичайний молотки, ключі різних розмірів, водостійкий герметик. Разом з підшипником зазвичай змінюють і сальник, який розташований поруч і теж має властивість зношуватися.

Якщо у Вас немає потрібних навичок, щоб розібрати, а потім і зібрати агрегат, то краще щоб заміна підшипників в пральній машині здійснювалася майстром. Фахівці сервісу b-60 лагодять пральки на дому в будь-яких куточках Києва. Стукає, гримить пралка? Телефонуйте нам!

Заміна підшипників пральних машин обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96