Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Гуде пральна машина

Гуде пральна машина

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Гримить пральна машина? Сервіс b-60 швидко і якісно допоможе вирішити проблему!

Під час чергового прання Ви почули, що сильно гуде пральна машина при наборі або зливі, віджиманні води? Якщо Ваша побутова техніка служить вже більше 5 років – це цілком природно, адже вона має властивість зношуватися з плином часу. Але що якщо агрегат служить буквально 1 – 2 роки або недавно був куплений?

Гул може виникати через технічні причини або в результаті неналежної експлуатації. Якщо Ви почули будь-який неприродний звук – це явна ознака несправності техніки.

Причини появи шуму і неприродних звуків при роботі пральної машини?

Шумить пральна машина з кількох причин. Деякі з джерел проблеми можна усунути самостійно, проте точно діагностувати поломку може тільки майстер. Сервіс b-60 пропонує послуги діагностики та ремонту на дому. Транспортувати в майстерню великогабаритну побутову техніку не потрібно – це позбавляє власників зайвих турбот.

Найчастіше проблема зайвого шуму з’являється в наступних ситуаціях:

  • Болти для кріплення бака були викручені. Кріплення потрібні тільки під час перевезення, щоб не пошкодити внутрішній механізм. В інструкції до машини можна ознайомитися зі способом їх зняття.
  • Якщо пральна машина стоїть неправильно, вона сильно шумить. Ставити її потрібно на абсолютно рівну поверхню, так як найменший перекіс може викликати вібрацію.
  • Підшипники зносилися. Даний тип поломки з’являється в тому випадку, коли був пошкоджений сальник, що запобігає потраплянню води. В результаті вода потрапляє на підшипник і викликає корозію.

Окрема проблема, перед якою стикаються практично всі власники побутової техніки – це шум при віджиманні в пральній машині. Причин цьому прикрому явищу може бути кілька:

  • знос підшипників (наприклад, в результаті корозії);
  • в простір між барабаном і баком потрапив предмет, який видає сторонні звуки;
  • кріплення шківа барабана ослабло, що викликає вібрацію і, відповідно, шум;
  • кріплення противаги самого бака було ослаблено або зовсім зруйнувалося.

Якщо Ви зіткнулися з подібною проблемою, і самостійно не можете усунути неполадку (пересунути машину на рівне місце, зняти зайві кріплення), телефонуйте в сервіс b-60. Наш майстер приїде в той же день і проведе якісну діагностику!

Гуде пральна машина обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96