Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин на Троєщині

Ремонт пральних машин на Троєщині

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

Пральна машина – це один з найбільш корисних побутових пристроїв, які присутні в кожному будинку. Поломка пральки може порушити плани навіть самого відповідальну людину. Саме тому кожен господар, при виникненні неполадок з пральною машиною в швидкий час бажає виправити їх і повернути пристрій в робочий стан. Якісно і швидко зробити це можна тільки звернувшись до професіоналів своєї справи, які за помірну плату впораються з будь-якими неполадками.

Часті поломки пральних машин

Пральна машина – це складний пристрій, тому встановити причину поломки недосвідченим поглядом неможливо. Однак до найбільш поширеним неполадок і їх причин можна віднести:

  • не нагрівається вода в барабані – поломка тена, термостата або програматора;
  • під час роботи машинки чуються вібрації і стукіт – неправильна установка, наявність сторонніх предметів в пристрої (наприклад, монетки), поломка підшипників або амортизаторів;
  • протікання води – порваний манжет люка, поломка патрубка або прокладки;
  • наявність води в барабані після закінчення прання – поломка насоса або фільтра;
  • відсутність подачі води – поломка шланга або фільтра випуску, помилка в програмному забезпеченні пристрою.

І це далеко не повний список проблем, які можуть супроводжувати ваш пристрій протягом терміну експлуатації. Визначити характер поломки можна лише розібравши пристрій.

Ціни

Ціни на ремонт пральних машин на Троєщині безпосередньо варіюються від складності поломки і вартості деталі, яку необхідно замінити в процесі ремонту. Проста чистка фільтра або будь-якого іншого елемента професійним засіб буде коштувати кілька десятків гривень, а ось ціна заміни підшипників може досягати 900 грн. 

Переваги ремонтного сервісу b60

Компанія b60 вже більше 25 років надає послуги з ремонту побутових пристроїв. Саме тому якщо вам необхідний майстер, який робить ремонт пральних машин на Троєщині,то у нас ви знайдете справжнього професіонала, який готовий повністю відновити функціональність пристрою.

Ми пропонуємо для наших клієнтів безкоштовний виклик майстра і діагностику проблеми при замовленні ремонтних робіт. Наші майстри приїжджають точно на домовлений час, перед цим здійснюючи попереджувальний дзвінок.

Ремонт пральних машин на Троєщині обновлено: 27 Квітня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин