Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Відремонтувати пральну машину самому, без вкладень!

Відремонтувати пральну машину самому, без вкладень!

megaadmin

Часто, люди можуть приблизно визначити проблему зі своєю пральною машиною, але вони можуть бачити в 95% лише наслідок або результат, не знаючи про причини цієї проблеми. Починаючи обдзвонювати всілякі телефони, в спробах дізнатися, скільки буде коштувати заміна того або іншого елемента, не підозрюючи, що самі створюють собі проблему, так як в дійсності проблема, зовсім в іншому і потрапивши на нечесних майстрів, Вам можуть поміняти зовсім не те, що потрібно, а те що Ви просили по телефону. Нижче ми опишемо ряд проблем, які не вимагають роботи фахівців і заміни запчастин. Ваша машина:

  • довго пере, не гріє воду
  • погано зливає
  • сильно стукає
  • погано відпирає
  • тече

всі ці проблеми, можуть свідчити про те, що потрібно міняти якісь елементи або проводити ремонтні роботи. Але насправді, часто ці проблеми можуть бути зовсім не пов’язані з поломками. Наприклад, машина довго пере або не гріє воду і Ви прочитавши пару статей в інтернеті, вирішили, що зламався ТЕН. Але насправді, проблема може бути в тому, що машина не належним чином підключена, і через це вона не гріє воду або довго пере, таке може трапиться, навіть через тривалий термін її експлуатації.

Погано зливає. Насос, засмічення або ще інші поломки, саме це можна знайти в мережі, але забита каналізація або велика кількість піни в машині, можуть давати той же ефект, а винна в цьому зовсім не машина.

Сильно стукає, 70% заяв про цей дефект пов’язано, з некоректним використанням пральної машини, а саме неправильна експлуатація або дисбаланс, який також може бути викликаний з тієї ж причини.

Погано відпирає або тече, 80% цих проблем пов’язані з неякісним миючим засобом або надмірним його використанням. Рясна кількість піни, не пере Вашу білизну, також викликає течі і створює проблеми зі зливом води, так як пральна машина не зливає піну, а зливає воду.

У наших статтях, Ви можете знайти, те як потрібно правильно класти білизну, скільки потрібно сипати або лити миючого засобу, в яких пропорціях і як прати Ваші речі. Можна знайти, рекомендації по правильній установці і експлуатації Вашої помічниці, а також в яких випадках потрібно негайно звертатися в кваліфіковані майстерні по ремонту пральних машин, а не намагатися самому вирішити проблему. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що найближчим часом, пральна машинка буде працювати як нова.

Відремонтувати пральну машину самому, без вкладень! обновлено: 8 Січня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(044) 332 32 11

(067) 508 00 96

(098) 681 82 83