Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин Philco (Філко)

Ремонт пральних машин Philco (Філко)

Дзвоніть прямо зараз

(067) 508 00 96

(073) 508 00 96

(095) 802 91 93

Терміновий ремонт пральної машини Philco на дому

Італійські пральки Philco – це стильний дизайн в поєднанні з високими технічними характеристиками. Весь модельний ряд з міцними баками з нержавіючої сталі. Панель управління проста і зручна, вибирати потрібний режим прання дуже просто навіть дитині. Несправності можуть бути різного характеру. Людський фактор і жорсткість води дуже впливають на роботу побутової техніки.

Які поломки італійських пральних машинок можуть бути?

Коли Вам пора звернутися в сервіс b-60?

  • Не зливається вода. 80% випадків – це засмічена зливна система, наносні фільтри. Але також може ремонт пральних машин Philco фахівцем визначить, що саме, через помилки модулів управління може не зливатися вода.
  • Не заливається вода в барабан через засмічення заливного клапана.
  • Через несправність двигуна або селектора пралка може не віджимати білизну. Також погіршення або повна відсутність віджиму проявляється через зношування підшипників.
  • Не гріється вода через проблеми з ТЕНом, несправністю температурного датчика або апарату команд.
  • Якщо барабан не крутиться, це свідчення розриву приводного ременя або обриву ланцюга живлення мотора. Також може бути причиною несправність мотора, але це трапляється рідко.
  • Шум і гул з’являється при зносі підшипників, сальників або якщо пошкодилися амортизатори. Майстер b-60 зробить ремонт пральної машини Філко акуратно і недорого. Для лагодження використовуються виключно фірмові запчастини.
  • Через розрив манжети люка або зливного шланга пралка може підтікати.
Ремонт пральних машин Philco (Філко) обновлено: 27 Квітня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин