Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин Hansa (Ханса)

Ремонт пральних машин Hansa (Ханса)

Недорогий ремонт пральних машин Hansa в Києві

Дзвоніть прямо зараз

(044) 332 32 11

(067) 508 00 96

(098) 681 82 83

Німецькі пральні машинки Hansa відрізняються великим терміном служби (до 20 років). Німецький виробник постійно вдосконалює свої технології, створює нові розробки для поліпшення свого асортименту. І досить успішно. У той час, як більшість виробників просто штампують затребувані моделі, Ханса продовжує удосконалювати свій модельний ряд.

Які поломки бувають у пральних Ханса?

Якість висока, але будь-які абсолютно деталі мають властивість стиратися. Тому ремонт пральних машин Ханса в 90% випадків полягає в заміні зношених елементів. Це може бути насос, на який припадає все постачання і відкачування води, або нагрівальний елемент. ТЕН підвладний корозії. Звичайно ж, виробник пристосовує свій товар і для українських споживачів, однак жорстка вода з водопровідної системи, миючі засоби беруть своє, а металеві деталі не дуже стійкі до корозії.

Також бувають випадки, коли майстри нашого сервісу b-60 здійснюють ремонт пральної машини Hansa за коштами заміни підшипників або модуля керування. Якщо у Вашої пральної машини не викачується вода, вона сильно шумить при віджиманні, є збої в програмах, телефонуйте. Фахівці b-60 мають досвід лагодження будь-яких модифікацій пральних машин. Майстер приїде додому з усіма необхідними інструментами і запчастинами. Полагодити у нас – недороге задоволення!

Ремонт пральних машин Hansa (Ханса) обновлено: 8 Січня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин