Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин EuroNova

Ремонт пральних машин EuroNova

Ремонт пральної машини ЕвроНова

Пральні машинки EuroNova ламаються дуже рідко, якщо експлуатація належна. Агрегати розраховані на тривалий термін служби, і можуть експлуатуватися до 20 років. Запчастини і всі складові виробів міцні і надійні, але і вони можуть зламатися.

В основному через неправильне використання трапляються казуси. Але усувати їх досить просто, якщо є потрібні деталі і досвід. Майстер по ремонту пральних машин EuroNova сервісу b-60 усуває неполадки на дому в будь-якому районі Києва. З собою на виклик наш фахівець бере все потрібне для діагностики обладнання та запчастини, тільки оригінальні. Тому лагодження будь-якої складності в 90% випадків здійснюється на першому ж виклику.

Які поломки виникають?

При використанні пральних машин можуть з’являтися різні неполадки. І ремонт пральних машин EuroNova необхідний тоді, коли Ви помітили наступні проблеми:

  • не відбувається нагрівання води (проблема з нагрівальними елементами);
  • якщо не барабан не прокручується, то швидше за все, обірвався ремінь барабанного приводу;
  • при потьоках з-під машинки води потрібно ремонтувати люк, замінювати зливний шланг або це протікання насоса;
  • якщо під час роботи Ви чуєте сильний гул або шум, можливо в барабан потрапили сторонні предмети, або зносилися амортизатори, підшипники;
  • коли засмічується шланг вода не набирається або, навпаки, не зливається, проте така проблема може свідчити і про несправності зливної помпи або фільтра клапана затоку води;
  • зовсім не вмикається пральна машина (це відбувається через збій в електросхемі, поломки електроблока, якщо не працює кнопка включення можливо обірваний кабель живлення).
Ремонт пральних машин EuroNova обновлено: 8 Січня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин