Ремонт стиральных машин » Ремонт пральних машин Candy (Канді)

Ремонт пральних машин Candy (Канді)

Ремонт пральних машин Candy (Канді)

Дзвоніть прямо зараз

(073) 508 00 96

(067) 508 00 96

(095) 802 91 93

Автоматичні пральні машини перетворюють процес прання білизни з важкого і виснажливого повсякденного обов’язку практично в задоволення. Сьогодні людині немає потреби витрачати сили і десятки літрів води на полоскання і віджимання: натисніть кілька кнопок – і можна йти по своїх справах – далі машинка все виконає за вас. Італійська фірма Candy є однією з лідируючих в сегменті побутової техніки, і неспроста, оскільки її продукція має ряд переваг:

  • Висока енергоефективність дозволяє економити електроенергію без шкоди для основних експлуатаційних характеристик;
  • Застосування передових технологій надає користувачам широкий вибір режимів, здатний задовольнити навіть самого вимогливого клієнта;
  • Деякими моделями, оснащеними модулем Wi-Fi, також можна управляти віддалено, користуючись інноваційними особливостями сучасних бездротових мереж.

На жаль, навіть найдосконаліший механізм може періодично вимагати обслуговування. Проте, ремонт пральних машин Candy – це не та проблема, щодо якої слід переживати. Досить зробити дзвінок фахівцям – і вони в найкоротший період діагностують проблему і усунуть несправність. Не варто намагатися розібратися в характері неполадок самостійно – побутові прилади останнього покоління містять складні електронні компоненти, самовільне втручання у функціонування яких може тільки посилити проблему. Техобслуговування таких агрегатів краще залишити професіоналам, які пройшли необхідну підготовку і мають необхідну кваліфікацію.

Ремонтом пральних машин Канді займаються багато сервіс-центрів, але довіряти її обслуговування краще авторизованим сервісам, які мають досвід, а головне – всі технічні можливості, необхідні для реанімування Вашого домашнього помічника у зручний для Вас час і в максимально стислі терміни. Діагностика та інші маніпуляції, вироблені з Вашим апаратом в неавторизованому сервісному центрі, можуть украй негативно позначитися не тільки на тривалості служби вузла що ремонтується, але і спровокувати поломку інших внаслідок необережного поводження або використання неоригінальних деталей.

Звертаючись з приводу ремонту пральних машин до нас, ви можете бути впевнені в кваліфікації майстрів, які будуть обслуговувати Вашу техніку, а також в тому, що всі ремонтні роботи будуть виконані якісно і оперативно і з оригінальними запчастинами виробництва Італії.

Ремонт пральних машин Candy (Канді) обновлено: Березень 15, 2019 автором: megaadmin
Назва робіт Ціни
1 Виклик та діагностика (при відмові від ремонта) 100/150 грн
2 Підключенние пральної машини 250 грн
3 Чистка АСМ професійним засобом 60 грн
4 Механічна чистка фильтр/патрубки/шланги від 250 грн
5 Заміна пресостата від 150 грн
6 Заміна электромагнітного блокування від 170 грн
7 Заміна ручки люка від 150 грн
8 Заміна клапана залива води від 150 грн
9 Заміна фільтра повного злива від 100 грн
10 Ремонт плат управління від 600 грн
11 Заміна підшипників барабана від 700 грн
12 Заміна пружин бака від 250 грн
13 Заміна приводного ременя від 250 грн
14 Заміна шланга залива воды від 100 грн
15 Повна консультація на дому у замовника Безкоштовно
Ця таблиця наведена в ознайомлювальних цілях. Без урахування вартості запасних частин, вироблення вузлів, а також марки і моделі техніки. Точну вартість зможе сказати майстер оглянувши техніку (безкоштовна діагностика при умові ремонту)
Залиште Ваш відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відхилити

Залишити відгук

Обслуживание стиральных машин