Ремонт стиральных машин » Ремонт автоматичних пральних машин

Ремонт автоматичних пральних машин

Швидкий і якісний ремонт автоматичних пральних машин в b-60

Без пральної машини в сучасному будинку абсолютно ніяк. А будь-яка побутова техніка рано чи пізно зношується. Машинка сильно шумить при віджиманні? Чи не наливається вода? Або вона просто не вмикається? Якщо Ви виявили будь-які порушення в роботі агрегату, зверніться в сервісний центр b-60.

Звертайтеся в сервісний центр b-60 – Ви не прогадаєте!

Нас сервіс працює на українському ринку вже тривалий час. Майстри володіють великими знаннями, які тільки пральки ми не ремонтували! Спеціаліст здійснює ремонт ПМА на дому в усіх районах Києва.

9 з 10 поломок наші фахівці усувають під час першого виклику. Швидко і недорого. А вся справа в тому, що майстер бере з собою всі необхідні інструменти і комплектуючі. Діагностика проводиться якісним обладнанням. Для ремонту використовуються оригінальні деталі від виробника.

Якщо Вам потрібен ремонт пральних машин автоматів, телефонуйте за контактними номерами телефонів або залиште заявку. Повідомте консультанту про характер несправності і скажіть, коли Вам зручно зустріти ремонтника. Наш майстер приїде в будь-який зручний для Вас час!

Ремонт автоматичних пральних машин обновлено: Вересень 23, 2016 автором: megaadmin
Оставте Ваш отзыв
1
2
3
4
5
Отправить
     
Отмена

Оставить отзыв

Обслуживание стиральных машин