Ремонт стиральных машин » Корисні поради по догляду за пральною машиною » Пральний порошок, гель для прання, капсули та інше

Пральний порошок, гель для прання, капсули та інше

megaadmin

Якщо Ви подумали, що ця стаття про те, яким засобом краще користуватися для прання своєї білизни, то це не так. Але ми рекомендуємо затриматися і прочитати, так як в цій статті піде мова, про те, скільки потрібно засипати або заливати миючого засобу, чим погана велика кількість порошку і гелю, що може трапиться якщо буде багато піни та інше.

Найчастіше господині думають, що якщо насипати більше порошку або гелю, то білизна з 100% гарантією відпирається краще, але все з точністю навпаки. Чим більше Ви засинаєте миючого засобу, тим гірше білизна відпирається. Вода перетворюється в піну і білизна бовтається в повітрі, а не переться у воді, яка повинна проходити через тканини Ваших речей і вимивати з них бруд. Тепер більш детально, що може статися якщо кількість порошку вище норми.

  1. Білизна не відпирається як повинна, якщо в машині Ви бачите багато піни.
  2. Велика кількість піни може привести до протікання, піна може вийти через верх і залити електроніку.
  3. Ваша білизна не обполіскується достатньо навіть при додаткових полосканнях і на темних речах залишаються білі розводи.
  4. Надмірний запах порошку на білизні, може викликати алергію.
  5. Систематична перевитрата миючих засобів.

На упаковках пральних порошків Вам пишуть кількість засобу, який виробник хоче, щоб Ви використовували. Особливо це стосується гелевих засобів. Гель, засоби для чорної або білої білизни дуже концентровані, якщо лити, то кількість яка зазначена на пачках, може виникати перераховані вище проблеми. За умови, що Вам попалася пачка якісного миючого засобу, на завантаження в 5 кг сухої білизни вистачає 60-80 грам сухого порошку. Що стосується рідких засобів, потрібно використовувати в два рази менше від тієї норми, яку заявляє виробник. Нагадаємо, виробники зацікавлені, в тому, щоб люди купували порошки частіше. Дитячі пральні порошки, часто викликають велике піноутворення, тому, їх кількість потрібно контролювати більше і однозначно не перевищувати норму. Використовувати тільки засоби, для автоматичних пральних машин, порошки для ручного прання категорично заборонені для використання в машинах.

Використання великої кількості порошку, гелю і інших засобів, не тільки негативно позначається на Ваших витратах, якості прання і працездатності пральних машин, а й може вплинути на здоров’я. Використовуйте миючі засоби розумно.

Пральний порошок, гель для прання, капсули та інше обновлено: Листопад 16, 2017 автором: megaadmin
Назва робіт Ціни
1 Виклик та діагностика (при відмові від ремонта) 100/150 грн
2 Підключенние пральної машини 250 грн
3 Чистка АСМ професійним засобом 60 грн
4 Механічна чистка фильтр/патрубки/шланги від 250 грн
5 Заміна пресостата від 150 грн
6 Заміна электромагнітного блокування від 170 грн
7 Заміна ручки люка від 150 грн
8 Заміна клапана залива води від 150 грн
9 Заміна фільтра повного злива від 100 грн
10 Ремонт плат управління від 600 грн
11 Заміна підшипників барабана від 700 грн
12 Заміна пружин бака від 250 грн
13 Заміна приводного ременя від 250 грн
14 Заміна шланга залива воды від 100 грн
15 Повна консультація на дому у замовника Безкоштовно
Ця таблиця наведена в ознайомлювальних цілях. Без урахування вартості запасних частин, вироблення вузлів, а також марки і моделі техніки. Точну вартість зможе сказати майстер оглянувши техніку (безкоштовна діагностика при умові ремонту)
Залиште Ваш відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відхилити

Залишити відгук

Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(044) 332 32 11

(067) 508 00 96

(098) 681 82 83