Ремонт стиральных машин » Корисні поради по догляду за пральною машиною » Нюанси установки і підключення пральної машини

Нюанси установки і підключення пральної машини

megaadmin

Підключення автоматичної пральної машини вимагає заздалегідь проведених підготовчих робіт, а саме сантехнічних. До приходу фахівця по пральним машинам, повинен бути зроблений вивід для подачі води, на пральну машину, а також точка зливу. Почнемо якраз зі зливу.

Майстри сантехніки, часто навіть не знають, що за правилами підключення пральних машин кінець зливного шланга, повинен знаходитися на рівні не менше 60 см і не більше 90 см від підлоги. Тобто, сантехнік повинен зробити Вам вівід під злив машини на зазначеному рівні, ці ж цифри написані в паспорті по експлуатації машини. До установки крана подачі води, особливих вимог немає, але він повинен бути в доступному для Вас місці, так як за правилами, його потрібно перекривати після кожного використання, а саме після кожного прання.

Встановлення пральної машини. Машину потрібно встановлювати на рівній, неслизькій поверхні, бажано не ставити машини в ніші, кладовки і комори звідки її буде проблемно дістати. Часто люди ставлять машину між умивальником і душовою або чимсь, іншим, що доводиться переносити її через верх, для установки. Здається, що поставили і все, але коли приходить час її ремонту, а статися це може в будь-який момент, можуть виникнуть проблеми і додаткові витрати. Якщо все ж, Ви ставите машину в ніші, то купіть додаткові шланги подачі і зливу води, для того, щоб можна було в будь-який момент витягнути пральну машину, не відключаючи її від систем.

При установці, потрібно обов’язково зняти транспортувальні кріплення і перевірити чи немає прихованих кріплень. Потім, встановіть машину на підлозі, так щоб вона не хиталася, бажано встановити її на гумовий килимок, якщо є рівень, скористайтеся ним. Передні регулюючі ніжки, повинні бути трохи більші ніж задні, для того щоб створити маленький нахил назад. Ні в якому разі не ставте машинку на п’єдестал або будь-яке інше піднесення, так як досить часто, бувають випадки коли вони звідти падають, а наслідки дуже сумні можуть бути.

У нашому сервісі, Ви можете замовити установку і підключення пральної машини, з нами Ви можете бути впевнені в тому, що все буде зроблено на найвищому рівні.

Нюанси установки і підключення пральної машини обновлено: Листопад 16, 2017 автором: megaadmin
Назва робіт Ціни
1 Виклик та діагностика (при відмові від ремонта) 100/150 грн
2 Підключенние пральної машини 250 грн
3 Чистка АСМ професійним засобом 60 грн
4 Механічна чистка фильтр/патрубки/шланги від 250 грн
5 Заміна пресостата від 150 грн
6 Заміна электромагнітного блокування від 170 грн
7 Заміна ручки люка від 150 грн
8 Заміна клапана залива води від 150 грн
9 Заміна фільтра повного злива від 100 грн
10 Ремонт плат управління від 600 грн
11 Заміна підшипників барабана від 700 грн
12 Заміна пружин бака від 250 грн
13 Заміна приводного ременя від 250 грн
14 Заміна шланга залива воды від 100 грн
15 Повна консультація на дому у замовника Безкоштовно
Ця таблиця наведена в ознайомлювальних цілях. Без урахування вартості запасних частин, вироблення вузлів, а також марки і моделі техніки. Точну вартість зможе сказати майстер оглянувши техніку (безкоштовна діагностика при умові ремонту)
Залиште Ваш відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відхилити

Залишити відгук

Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(044) 332 32 11

(067) 508 00 96

(098) 681 82 83