Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Не крутиться барабан пральної машини

Не крутиться барабан пральної машини

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

(073) 508 00 96

(095) 802 91 93

Не обертається барабан пральної машини?

Ви завантажили білизну для прання і програма стартувала. Але через деякий час, Ви помітили, що не крутиться барабан пральної машини. Опинитися в такій ситуації можуть і власники старих, і нових машин (Індезіт, Ардо, Wirlpool – абсолютно будь-які). Чому і що робити з цією проблемою?

Можливо причина не в поломці, а в перевантаженні. Ви завантажили занадто багато білизни в барабан, вище допустимої норми. І так як більшість сучасних моделей оснащені захистом від перевантаження, то барабан просто не крутиться. В такому випадку, Вам потрібно зупинити програму і вивантажити зайве.

Ви можете прокрутити барабан машинки рукою?

Якщо Ви все зробили, але все одно в пральній машині не крутиться барабан, спробуйте прокрутити його рукою. Якщо обертається, то, цілком імовірно, що вона зламалася. Можливі такі несправності:

  • Порваний ремінь рухового приводу. У такому випадку його потрібно замінити. Однак ремінь електродвигуна міг просто зісковзнути. Необхідно зняти задню кришку і подивитися на ремінь. Він просто злетів? Одягніть його. Якщо ремінь пошкодився, потрібно замінити на новий.
  • Поломка програмного модуля. Агрегат просто не отримує сигнал про необхідність прокрутки барабана. У такому випадку необхідно звернутися до майстрів сервісу b-60.
  • Щітки електродвигуна згоріли. Це недорога деталь, тому заміна дешева.
  • При несправності самого двигуна барабан також може не крутиться. Це може бути коротке замикання, обрив і ін. І без спеціального інструменту з ремонтом не впоратися.

Що якщо заклинило барабан?

Бувають і ситуації, коли барабан заклинило. Чому не крутиться барабан в пральній машині в такому випадку?

Злетів ремінь.

Всередину потрапив сторонній предмет. Зніміть задню кришку і подивіться уважно, чи немає якихось предметів між баком і барабаном.

Ще одна причина, чому пральна машина не крутить барабан з білизною – це стирання підшипника. На цю деталь може потрапляти вода, що призводить до корозії і подальшого руйнування.

Якщо у Вас не вийшло самостійно усунути проблему, телефонуйте в наш сервіс. Досвідчений майстер проведе діагностику і ремонт побутової техніки на дому.

Не крутиться барабан пральної машини обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(044) 332 32 11

(067) 508 00 96

(098) 681 82 83