Ремонт стиральных машин » Ціни на ремонт пральних машин

Ціни на ремонт пральних машин

Пральна машина є одним з найбільш важливих побутових пристроїв, які присутні в кожній оселі, будь то квартира або приватний будинок. Тому не дивно, що більшість господарів намагаються усунути поломку пральної машини відразу ж після появи неполадок. І якщо раніше зверталися до знайомого техніка або довго і нудно шукали потрібне оголошення в газеті, то зараз у вас є можливість замовити швидкий і якісний ремонт за досить прийнятною ціною.

Часті поломки пральних машин

До найбільш поширених поломок пральних машин можна віднести:

  • відсутність нагріву в барабані пристрою;
  • неприємні вібрації і стукіт під час роботи машинки;
  • протікання люку або поява води з-під машинки;
  • після прання в пристрої залишається вода;
  • машинка не качає воду.

Ціна на ремонт пральних машин прямо залежить від складності поломки і вартості деталі, яку необхідно замінити. Саме тому без спеціальних знань відремонтувати пристрій самостійними зусиллями неможливо. Найкраще звернутися до професіоналів, які зможуть діагностувати проблему і успішно її усунути.

Ціни

Ціни на ремонт пральних машин можуть варіюватися від декількох десяток гривень до тисячі. Все залежить від складності робіт, що проводяться. Наприклад, майстри від ремонтного сервісу b60 почистять вам АСМ за 60 гривень, а ось заміна підшипників барабана буде коштувати вже 900 грн. Все тому, що останній процес відрізняється складністю, а справний барабан є одним з ключових чинників для коректної роботи пристрою.

Переваги ремонтного сервісу b60

Уже понад 25 років сервіс b60 успішно пропонує всім киянам якісні та недорогі послуги з ремонту побутової техніки. Якщо вам необхідний ремонт пральних машин, ціни від нас точно зможуть вас вразити. До того ж, замовляючи ремонтні послуги від наших майстрів вам не доведеться додатково платити за виїзд фахівця і діагностику поломки. Вони надаються для кожного нашого клієнта безкоштовно.

До інших переваг ремонтного сервісу b60 слід віднести:

  • приїзд в обумовлене місце і час;
  • обов’язковий дзвінок перед виїздом;
  • гарантія від 3 місяців на ремонт;
  • майстер приїжджає з запасними частинами.

Замовляючи послуги від b60, ви можете бути впевненими, що ваша пралка незабаром буде знову справна.

Ціни на ремонт пральних машин обновлено: 8 Січня, 2021 автором: megaadmin
Ремонт стиральных машин