Ремонт стиральных машин » Без рубрики » Ремонт термостата холодильника

Ремонт термостата холодильника

megaadmin

Дзвоніть Прямо Зараз

(067) 508 00 96

Пора відремонтувати термостат в холодильнику?

Найбільш частою несправністю, що зустрічається в холодильниках є поломка термостата. Цей елемент дозволяє підтримувати задану температуру всередині морозильної і холодильної камери. Ще одна назва термостата – терморегулятор. Однак різниця є, і вона полягає в регулюванні. Терморегулятори мають ручне керування, а термостати – автоматичне.

Ознаки неполадки, що робити?

У більшості випадків ремонт термостата холодильника потрібний у випадку природного зносу деталей. В середньому заміна потрібна після 5 – 6 років експлуатації.

Заміна термостата потрібна в кількох випадках:

  • занадто сильне намерзання льоду «шуби» в морозилці;
  • агрегат не морозить;
  • при заданій температурі компресор не вмикається;
  • під час роботи компресора лампочка всередині горить.

Чи можна самостійно діагностувати поломку? В першу чергу перевірте чи підключений агрегат до розетки. Якщо необхідно, потрібно замінити запобіжник. У нижній частині холодильного апарату розташований компресор, під час роботи він видає звук, що дзижчить. Якщо звук чути, компресор працює нормально. Там же розташований термостат, він може виходити з ладу через те, що Ви випадково його зачепили при збиранні або розморожуванні.

Якщо терморегулятор зносився, його потрібно замінити. Самостійно це зробити навряд чи вдасться без наявності інструменту і оригінальних запчастин від виробника. Телефонуйте в сервіс b-60 прямо зараз. Наш досвідчений майстер по ремонту термостата холодильника приїде в будь-який час додому в Києві.

Ремонт термостата холодильника обновлено: 29 Березня, 2021 автором: megaadmin
Обслуживание стиральных машин

Вызвать мастера

Звоните:

(067) 508 00 96