Ремонт стиральных машин » Ремонт холодильників

Ремонт холодильників

remont-holodilnikov

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ

(044) 332 32 11

(067) 508 00 96

(098) 681 82 83

Професійні майстри, з великим досвідом роботи, швидко і якісно виконають ремонт холодильника на виїзді. Оперативність послуги здійснюється за рахунок приїзду автомобіля з усіма необхідними запчастинами для ремонту.

Тел. 098 699 07 66
Пн.- Сб. с 09.00-18.00

Найменування робіт Ціни
1 Дзвінок і діагностика (при відмові від ремонту, в разі ремонту БЕЗКОШТОВНО) 100/150 грн
2 Підключення холодильника (перевірка, установка, зняття транспортувальних кріплень) 250 грн
3 Заміна компресора (новий компресор Італія, включаючи перезаправку, заміну фільтра) від 1800 грн
4 Заміна термостата від 250 грн
5 Заміна пускового реле від 150 грн
6 Заміна ущільнювальної гуми (якщо технологічно можливо) від 270 грн
7 Заміна ручки від 150 грн
8 Усунення пробою камери від 280 грн
9 Заміна фільтра від 200 грн
10 Ремонт плат управління від 700 грн
11 Дозаправка / перезаправка газом від 350 грн
12 Заміна плати управління від 1500 грн
13 Регулювання дверей, перевіс дверей (якщо можливо) від 200 грн
14 Повна консультація вдома у замовника Безкоштовно

Дана таблиця наведена в ознайомлювальних цілях, не враховуючи вартості запчастин. Точні ціни визначаються безпосередньо на місці в залежності від холодильника, його моделі, віку, ступеня зносу, розбирання та інше.

Якісний і оперативний ремонт холодильників в Києві на дому!

Холодильники з’явилися в оселях відносно давно, і вже встигли стати незамінною частиною життя сучасних людей. Завдяки цьому агрегату продукти завжди свіжі, їх можна зберігати по кілька днів, економлячи час, сили, гроші на походи по магазинах, приготування. Головна вимога, яка висувається до сучасної побутової техніки – надійність. Тому як тільки вона виходить з ладу, власники можуть розгубитися. Адже таким чином порушується «звичний» щоденний ритм.

Проблеми з холодильником? Сервіс b-60 допоможе швидко і акуратно!

Це тільки здається зі сторони, що холодильник є простим пристроєм, на ділі це далеко не так. Сучасні моделі «напхані» різними додатковими функціями, наприклад, дисплеєм, можливістю регулювання температури і т. д. І якщо така важлива річ в будинку вийшла з ладу – це привід для хвилювання. Якщо Вам потрібні послуги з ремонту холодильників, зверніться в наш сервіс b-60.

Холодильники відносяться до категорії життєво важливою побутової техніки. Тому при виявленні будь-яких неполадок власникам рекомендується відразу ж звертатися за допомогою до досвідчених фахівців. Це значно збільшує шанси на успішне лагодження техніки.

Головна проблема, яка лякає багатьох власників побутової техніки – її габарити. Але якщо Ви звертаєтеся до нас, не потрібно турбуватися про транспортування, наші фахівці роблять ремонт холодильників на дому за будь-якою адресою, в тому числі і Оболонь, і лівий берег (Дарниця та Позняки). Кваліфікований майстер приїде до Вас в зазначений час, коли Вам буде зручно.

Чому краще замовляти ремонт побутових холодильників в b-60?

Компаній, які готові допомогти власникам побутової техніки вирішити проблеми в столиці дуже багато. Але у одних немає достатнього досвіду роботи з різними моделями, у інших просто відсутні деталі. Але сервісний центр b-60 володіє всією необхідною технічною і кваліфікаційної базою.

Що ми пропонуємо?

 • Гнучкий графік. Виклик майстра по ремонту холодильників здійснюється в будь-який зручний для Вас час.
 • Виклик майстра безкоштовний. Однак якщо Ви відмовляєтеся від послуг ремонту, то оплачуєте тільки саму вартість діагностики.
 • Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі від виробника.
 • Ми пропонуємо швидкий і недорогий ремонт холодильників, так як всі комплектуючі майстер привозить з собою на виклик. Вам необхідно лише повідомити менеджеру під час замовлення модель побутової техніки та відповісти на кілька простих запитань, щодо неполадок.

Скільки коштує ремонт холодильника?

Питання вартості послуги має значення. Сама по собі така великогабаритна побутова техніка не копійчана, і купується вона не на один рік, а мінімум на 5 – 6 років. Вийти з ладу може будь-яка частина. У багатьох випадках лагодження холодильника дешевше, ніж покупка нового агрегату.

Ціна ремонту залежить від складності та специфіки неполадок. Наприклад, неполадки в роботі компресора або мотора. Саме ці дві проблеми найчастіше зустрічаються майстрам. Шум, недостатнє охолодження, замерзла стінка – всі ці «симптоми» проявляються через порушення роботи двигуна-компресора.

Такі дешеві майстерні, як b-60 допомагають економити сімейний бюджет. Ви можете переглянути прайс на сайті і прицінитися. Всі роботи ми зробимо з граничною акуратністю і максимально швидко, а головне – недорого. Одним з головних переваг нашого сервісу є фіксовані ціни.

У яких випадках потрібно звертатися до майстрів по ремонту?

Що саме може турбувати власників побутової техніки та з чим це може бути пов’язано?

 • Дуже часто власники техніки звертаються в майстерні з проблемою замерзаючих стінок морозильної камери.
 • Якщо агрегат видає безперервний шум, потрібно спочатку визначити температуру всередині або зовні. І якщо температурний режим обраний правильно, то агрегат може просто не встигати охолоджувати до заданої температури.
 • Витік фреону також часто зустрічається. Визначити цю поломку можна по тому, що на каналах випарника відсутній полій, однак це може зробити тільки фахівець. Витік фреону є досить серйозною проблемою, тому Вам необхідний терміновий приватний ремонт холодильників.
 • Поломка клапанів або поява на них корозійних наростів.
 • Забита сітка осушувача, який повинен стримувати дрібне сміття, щоб не дозволяти йому поширюватися по системі з холодоагентом.
 • Якщо під час роботи агрегат не відтворює характерного гулу, але лампочки всередині працюють, пошкодження пов’язані з мотором-компресором.
 • Якщо Ваш холодильник швидко відключається, значить, спрацьовує захисний реле.

Крім цих проблем, робота агрегату може бути порушена через фактори, з якими Ви можете розібратися самостійно:

 • Якщо робота приладу супроводжується величезним шумом, можливо, на дні зібрався бруд.
 • Недостатньо охолоджує? Може бути що холодильник стоїть дуже близько до батареї? Рекомендується ставити прилад не ближче, ніж на 10 см від опалювальної системи.
 • Якщо техніка взагалі не працює, можливо, неполадки з розеткою.

Якщо Ви все перевірили, але результатів це не принесло, зверніться в наш сервісний центр по ремонту холодильників b-60. Наш майстер приїде в той же день, швидко і акуратно зробить всі роботи!

Ремонт холодильників обновлено: Жовтень 28, 2016 автором: megaadmin
Назва робіт Ціни
1 Виклик та діагностика (при відмові від ремонту, у випадку ремонту БЕЗКОШТОВНО) 100/150 грн
2 Підключення холодильника (перевірка, встановлення, зняття транспортувальних тримачів) 250 грн
3 Заміна компресора (новий компресор Італія,включаючи перезаправку, заміну фільтра ) від 1800 грн
4 Заміна термостата від 250 грн
5 Заміна пускового реле від 150 грн
6 Заміна ущільнювальної гуми (якщо можливо) від 270 грн
7 Заміна ручки від 150 грн
8 Усунення пробою камери від 280 грн
9 Заміна фільтра від 200 грн
10 Ремонт плат управління від 700 грн
11 Дозаправка / перезаправка газом від 350 грн
12 Заміна плати управління від 1500 грн
13 Регулювання дверей, перевіс дверей (якщо можливо) від 200 грн
14 Повна консультація на дому у замовника Безкоштовно
Ця таблиця наведена в ознайомлювальних цілях. Без урахування вартості запасних частин, вироблення вузлів, а також марки і моделі техніки. Точну вартість зможе сказати майстер оглянувши техніку (безкоштовна діагностика при умові ремонту)
Залиште Ваш відгук
1
2
3
4
5
Відправити
     
Відхилити

Залишити відгук

Average rating:  
 0 reviews
Обслуживание стиральных машин